Liczba wizyt: 38096686
Dziś jest: niedziela, 26 marca 2017 Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w polityce prywatności.

wybierz wielkość tekstu:
A A A
 

TRASY MIEJSKICH LINII AUTOBUSOWYCH W RADOMIU  


W poniższym spisie zostały wymienione wszystkie ulice, aleje, ronda i place, przez które kursują poszczególne linie.
Trasy zostały podzielone na podstawowe oraz wariantowe (obowiązujące tylko dla wybranych kursów danej linii).
Nazwy ulic umieszczone na żółtym tle oznaczają czasowo zmienione fragmenty tras poszczególnych wariantów linii.
Spis uwzględnia także wszelkie okresowe zmiany przebiegu tras. Poniższe dane obowiązują od dnia 15.03.2017.
.



LINIA 1


OS. GOŁĘBIÓW I, Andersa, Struga, Zbrowskiego, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa podstawowa)

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Zbrowskiego, Struga, Andersa, OS. GOŁĘBIÓW I (trasa podstawowa)

LINIA 2

OS. ZAMŁYNIE, Planowa, Główna, Okulickiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Narutowicza, Kościuszki, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Idalińska, Przejazd, Piękna, Mazowiecka, Wiśniowa, Wiertnicza, IDALIN (trasa podstawowa)

IDALIN, Wiertnicza, Sadowa, Mazowiecka, Piękna, Przejazd, Idalińska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, Kościuszki, Narutowicza, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Główna, Planowa, OS. ZAMŁYNIE (trasa podstawowa)

LINIA 3

IDALIN, Wiertnicza, Sadowa, Mazowiecka, Laskowa, Wiertnicza, Idalińska, Rzeszowska, Biała, Wyścigowa, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Rapackiego, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OS. MICHAŁÓW (trasa podstawowa)

OS. MICHAŁÓW, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, Rapackiego, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Paderewskiego, Zbrowskiego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, Wyścigowa, Biała, Rzeszowska, Idalińska, Wiertnicza, IDALIN (trasa podstawowa)

LINIA 4

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, Cymerysa-Kwiatkowskiego, Zagłoby, Słowackiego, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Ofiar Firleja, FIRLEJ / CMENTARZ (trasa podstawowa)

FIRLEJ / CMENTARZ, Ofiar Firleja, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Słowackiego, Zagłoby, Cymerysa-Kwiatkowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa podstawowa)

LINIA 5

SADKÓW / LOTNISKO, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Kielecka, Szymanowskiego, PRUSZAKÓW (trasa podstawowa)

SADKÓW / LOTNISKO, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Narutowicza, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Kielecka; Kończyce-Kolonia; Kosów; Młodocin Mniejszy; Rożki, ROŻKI (trasa wariantowa)

PRUSZAKÓW, Szymanowskiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, SADKÓW / LOTNISKO (trasa podstawowa)

ROŻKI, Rożki; Młodocin Mniejszy; Kosów; Kończyce-Kolonia; Kielecka, Szymanowskiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, SADKÓW / LOTNISKO (trasa wariantowa)

LINIA 6

GODÓW, Ciborowska, Drzymały, Wiejska, Młodzianowska, Czarna, PCK, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Malczewskiej, Przytycka; Wacyn: Przytycka; Bielicha; Milejowice: Radomska, MILEJOWICE / KASZTANOWA (trasa podstawowa)

GODÓW, Ciborowska, Drzymały, Wiejska, Młodzianowska, Czarna, PCK, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Malczewskiej, Przytycka; Wacyn: Przytycka; Bielicha; Milejowice: Radomska, MILEJOWICE / CEREKIEWSKA (trasa wariantowa)

MILEJOWICE / KASZTANOWA, Milejowice: aleja Kasztanowa, Radomska; Bielicha; Wacyn: Przytycka; Przytycka, Malczewskiej, Okulickiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, PCK, Czarna, Młodzianowska, Wiejska, Drzymały, Ciborowska, GODÓW (trasa podstawowa)

MILEJOWICE / CEREKIEWSKA, Milejowice: Radomska; Bielicha; Wacyn: Przytycka; Przytycka, Malczewskiej, Okulickiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, PCK, Czarna, Młodzianowska, Wiejska, Drzymały, Ciborowska, GODÓW (trasa wariantowa)

LINIA 7

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Chrobrego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OS. MICHAŁÓW (trasa podstawowa)

OS. MICHAŁÓW, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Wierzbicka, Warsztatowa, Wierzbicka, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa podstawowa)

LINIA 8

HALINÓW, Bulwarowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, KIERZKÓW (trasa podstawowa)

HALINÓW, Bulwarowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, Wapienna; Cerekiew: Radomska; Zatopolice; Golędzin, GOLĘDZIN (trasa wariantowa)

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Bulwarowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, KIERZKÓW (trasa wariantowa)

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Bulwarowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Kielecka, Wolanowska, Wapienna; Cerekiew: Radomska; Zatopolice; Golędzin, GOLĘDZIN (trasa wariantowa)

KIERZKÓW, Wolanowska, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Bulwarowa, HALINÓW (trasa podstawowa)

KIERZKÓW, Wolanowska, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Bulwarowa, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa wariantowa)

GOLĘDZIN, Golędzin; Zatopolice; Cerekiew: Radomska; Wapienna, Wolanowska, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Bulwarowa, HALINÓW (trasa wariantowa)

GOLĘDZIN, Golędzin; Zatopolice; Cerekiew: Radomska; Wapienna, Wolanowska, Kielecka, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Bulwarowa, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa wariantowa)

LINIA 9

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Andersa, OS. GOŁĘBIÓW I (trasa podstawowa)

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO (trasa wariantowa)

OS. GOŁĘBIÓW I, Andersa, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa podstawowa)

GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO, Zubrzyckiego, Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa wariantowa)

LINIA 10

WACYN / OSIOWA, Osiowa, Langiewicza, Listopadowa, Malczewskiej, Okulickiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Mariacka, Młodzianowska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Szklana, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO (trasa podstawowa)

WACYN / OSIOWA, Osiowa, Langiewicza, Listopadowa, Malczewskiej, Okulickiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Mariacka, Młodzianowska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego, Szklana, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka, Zubrzyckiego, Rodziny Ziętalów, GOŁĘBIÓW / RODZINY ZIĘTALÓW (trasa wariantowa)

GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO, Zubrzyckiego, Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Szklana, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Młodzianowska, Mariacka, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Malczewskiej, Langiewicza, Osiowa, WACYN / OSIOWA (trasa podstawowa)

GOŁĘBIÓW / RODZINY ZIĘTALÓW, Rodziny Ziętalów, Zubrzyckiego, Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Szklana, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Młodzianowska, Mariacka, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Okulickiego, Malczewskiej, Langiewicza, Osiowa, WACYN / OSIOWA (trasa wariantowa)

LINIA 11

IDALIN, Wiertnicza, Sadowa, Mazowiecka, Piękna, Przejazd, Idalińska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Młodzianowska, Mariacka, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Rapackiego, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Paderewskiego, OS. GOŁĘBIÓW II / PADEREWSKIEGO (trasa podstawowa)

OS. GOŁĘBIÓW II / PADEREWSKIEGO, Paderewskiego, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Rapackiego, Chrobrego, 11 Listopada, Szarych Szeregów, Mireckiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Mariacka, Młodzianowska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Idalińska, Przejazd, Piękna, Mazowiecka, Wiśniowa, Wiertnicza, IDALIN (trasa podstawowa)

LINIA 12

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Maratońska, rondo Łaskiego, Kielecka, Czarnieckiego, Wernera, Malczewskiego, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Witosa, droga lokalna, WINCENTÓW (trasa podstawowa)

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Maratońska, rondo Łaskiego, Kielecka, Czarnieckiego, Wernera, Malczewskiego, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Kasztelańska, Mroza, Kasztelańska, Warszawska, Witosa, droga lokalna, WINCENTÓW (trasa wariantowa)

WINCENTÓW, droga lokalna, Witosa, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Malczewskiego, Wernera, Czarnieckiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Maratońska, Limanowskiego, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa podstawowa)

WINCENTÓW, droga lokalna, Witosa, Warszawska, Kasztelańska, Mroza, Kasztelańska, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Malczewskiego, Wernera, Czarnieckiego, Kielecka, rondo Łaskiego, Maratońska, Limanowskiego, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa wariantowa)

LINIA 13

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, Kosowska, Dębowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, JÓZEFÓW / SZPITAL (trasa podstawowa, czasowo zmieniona)

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, Kosowska, Dębowa, Maratońska, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, Warszawska, Ofiar Firleja, FIRLEJ / CMENTARZ (trasa wariantowa, czasowo zmieniona)

JÓZEFÓW / SZPITAL, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Dębowa, Kosowska, Sucha, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa podstawowa, czasowo zmieniona)

FIRLEJ / CMENTARZ, Ofiar Firleja, Warszawska, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Maratońska, Dębowa, Kosowska, Sucha, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa wariantowa, czasowo zmieniona)

LINIA 14

PORT LOTNICZY, droga wewnętrzna, Lubelska, Kochanowskiego, Pomorska, Długojowska, Miedziana, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa podstawowa)

PORT LOTNICZY, droga wewnętrzna, Lubelska, Kochanowskiego, Pomorska, Długojowska, Miedziana, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, Wierzbicka, Warsztatowa, obwodnica południowa, Potkanowska, Starokrakowska, Stalowa, POTKANÓW / STALOWA (trasa wariantowa)

SADKÓW, Sadków; Natolin; Poranna, Chorzowska, Lubelska, Kochanowskiego, Pomorska, Długojowska, Miedziana, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, OS. POŁUDNIE (trasa wariantowa)

SADKÓW, Sadków; Natolin; Poranna, Chorzowska, Lubelska, Kochanowskiego, Pomorska, Długojowska, Miedziana, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, Wierzbicka, Warsztatowa, obwodnica południowa, Potkanowska, Starokrakowska, Stalowa, POTKANÓW / STALOWA (trasa wariantowa)

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, Miedziana, Długojowska, Pomorska, Kochanowskiego, Zwoleńska, Kaszubska, Lubelska, droga wewnętrzna, PORT LOTNICZY (trasa podstawowa)

OS. POŁUDNIE, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, Miedziana, Długojowska, Pomorska, Kochanowskiego, Zwoleńska, Kaszubska, Lubelska, Chorzowska, Poranna; Natolin; Sadków, SADKÓW (trasa wariantowa)

POTKANÓW / STALOWA, Stalowa, Starokrakowska, Potkanowska, obwodnica południowa, Warsztatowa, Wierzbicka, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, Miedziana, Długojowska, Pomorska, Kochanowskiego, Zwoleńska, Kaszubska, Lubelska, droga wewnętrzna, PORT LOTNICZY (trasa wariantowa)

POTKANÓW / STALOWA, Stalowa, Starokrakowska, Potkanowska, obwodnica południowa, Warsztatowa, Wierzbicka, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, Miedziana, Długojowska, Pomorska, Kochanowskiego, Zwoleńska, Kaszubska, Lubelska, Chorzowska, Poranna; Natolin; Sadków, SADKÓW (trasa wariantowa)

LINIA 15

KAPTUR, Folwarczna, Polna, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, JANISZPOL (trasa podstawowa)

KAPTUR, Folwarczna, Polna, Okulickiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Wałowa, Lekarska, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego; Makowiec: Radomska, Kościelna, MAKOWIEC (trasa wariantowa)

JANISZPOL, Grota-Roweckiego, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Chłodna, Folwarczna, KAPTUR (trasa podstawowa)

MAKOWIEC, Kościelna, Radomska; Słowackiego, Grota-Roweckiego, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Traugutta, Żeromskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Okulickiego, Chłodna, Folwarczna, KAPTUR (trasa wariantowa)

LINIA 16

OS. GOŁĘBIÓW II / SEMPOŁOWSKIEJ, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Paderewskiego, Zbrowskiego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, Sucha, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa podstawowa)

OS. GOŁĘBIÓW II / SEMPOŁOWSKIEJ, Sempołowskiej, rondo Urbanowicza, Sempołowskiej, Paderewskiego, Zbrowskiego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, Sucha, Wośnicka, OS. WOŚNIKI (trasa wariantowa)

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Sempołowskiej, OS. GOŁĘBIÓW II / SEMPOŁOWSKIEJ (trasa podstawowa)

OS. WOŚNIKI, Wośnicka, Sucha, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Sempołowskiej, OS. GOŁĘBIÓW II / SEMPOŁOWSKIEJ (trasa wariantowa)

LINIA 17


GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO, Zubrzyckiego, Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, plac Kazimierza Wielkiego, Reja, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, Starokrakowska, Stalowa, POTKANÓW / STALOWA (trasa podstawowa)

POTKANÓW / STALOWA, Stalowa, Starokrakowska, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Reja, plac Kazimierza Wielkiego, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka, Zubrzyckiego, GOŁĘBIÓW / ZUBRZYCKIEGO (trasa podstawowa)

LINIA 18

DWORZEC PKP, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Energetyków, Stara Wola Gołębiowska, Potkańskiego, Nowa Wola Gołębiowska, Energetyków, Gajl, Energetyków, Zbrowskiego, 11 Listopada, Struga, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, DWORZEC PKP (trasa podstawowa)

DWORZEC PKP, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, 25 Czerwca, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Energetyków, Stara Wola Gołębiowska, Potkańskiego; Kozłów; Potkańskiego, Nowa Wola Gołębiowska, Energetyków, Gajl, Energetyków, Zbrowskiego, 11 Listopada, Struga, 25 Czerwca, rondo Mikołajczyka, Beliny-Prażmowskiego, plac Dworcowy, Beliny-Prażmowskiego, DWORZEC PKP (trasa wariantowa)

LINIA 19

MALENICE, Malenicka, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego, Żeromskiego, Niedziałkowskiego, Kilińskiego, Stańczyka, Malczewskiego, Rodziny Winczewskich, OBOZISKO (trasa podstawowa)

OBOZISKO, Rodziny Winczewskich, Malczewskiego, Stańczyka, Kilińskiego, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Malenicka, MALENICE (trasa podstawowa)

LINIA 20

Linia kursuje tylko w dni nauki szkolnej - jest zawieszana podczas wakacji, ferii zimowych i innych przerw w nauce.

MALCZEW, Witkacego, Galla Anonima, Źródłowa, Idalińska, Wyścigowa, Radomskiego, USTRONIE / RADOMSKIEGO (trasa podstawowa)

USTRONIE / RADOMSKIEGO, Radomskiego, Starachowicka, Biała, Wyścigowa, Idalińska, Źródłowa, Galla Anonima, Witkacego, MALCZEW (trasa podstawowa)

LINIA 21

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Wojska Polskiego, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Żółkiewskiego, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Klwatecka, WÓLKA KLWATECKA (trasa podstawowa)

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Wojska Polskiego, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Żółkiewskiego, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Warszawska, Witosa, droga lokalna, WINCENTÓW (trasa wariantowa)

WÓLKA KLWATECKA, Klwatecka, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Żółkiewskiego, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, aleja Wojska Polskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa podstawowa)

WINCENTÓW, droga lokalna, Witosa, Warszawska, Klwatecka, Warszawska, rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Żółkiewskiego, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, aleja Wojska Polskiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa wariantowa)

LINIA 23

WÓLKA KLWATECKA / MROZA, Mroza, Kasztelańska, Warszawska, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Mikołajczyka, Narutowicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, Południowa, Wiejska, Godowska, Witkacego, MALCZEW (trasa podstawowa)

WÓLKA KLWATECKA / MROZA, Mroza, Kasztelańska, Warszawska, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, 11 Listopada, Warszawska, Malczewskiego, Wernera, Mireckiego, plac Kotlarza, Limanowskiego, rondo Mikołajczyka, Narutowicza, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, Południowa, Wiejska, Godowska, Witkacego; Sołtyków: Radomska, Skaryszewska; Zenonów, ZENONÓW (trasa wariantowa)

MALCZEW, Witkacego, Godowska, Wiejska, Południowa, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Narutowicza, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Malczewskiego, Warszawska, 11 Listopada, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, Warszawska, Kasztelańska, Mroza, WÓLKA KLWATECKA / MROZA (trasa podstawowa)

ZENONÓW, Zenonów; Sołtyków: Skaryszewska, Radomska; Witkacego, Godowska, Wiejska, Południowa, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Traugutta, Narutowicza, rondo Kisielewskiego, Limanowskiego, plac Kotlarza, Mireckiego, Wernera, Malczewskiego, Warszawska, 11 Listopada, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, Warszawska, Kasztelańska, Mroza, WÓLKA KLWATECKA / MROZA (trasa wariantowa)

LINIA 24

OS. MICHAŁÓW, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska, DŁUGOJÓW GÓRNY (trasa podstawowa)

OS. MICHAŁÓW, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska; Janów; Małęczyn Stary: Radomska, Makowska; Małęczyn Nowy: Makowska, Lubelska, MAŁĘCZYN NOWY (trasa wariantowa)

OS. MICHAŁÓW, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska; Janów; Małęczyn Stary: Radomska; Grzmucin, GRZMUCIN (trasa wariantowa)

JÓZEFÓW / SZPITAL, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska, DŁUGOJÓW GÓRNY (trasa wariantowa)

JÓZEFÓW / SZPITAL, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska; Janów; Małęczyn Stary: Radomska, Makowska; Małęczyn Nowy: Makowska, Lubelska, MAŁĘCZYN NOWY (trasa wariantowa)

JÓZEFÓW / SZPITAL, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I, Chrobrego, rondo Sybiraków, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Lubelska, Średnia, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Skaryszewska; Janów; Małęczyn Stary: Radomska; Grzmucin, GRZMUCIN (trasa wariantowa)

DŁUGOJÓW GÓRNY, Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OS. MICHAŁÓW (trasa podstawowa)

DŁUGOJÓW GÓRNY, Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, JÓZEFÓW / SZPITAL (trasa wariantowa)

MAŁĘCZYN NOWY, Małęczyn Nowy: Lubelska, Makowska; Małęczyn Stary: Makowska, Radomska; Janów; Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OS. MICHAŁÓW (trasa wariantowa)

MAŁĘCZYN NOWY, Małęczyn Nowy: Lubelska, Makowska; Małęczyn Stary: Makowska, Radomska; Janów; Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, JÓZEFÓW / SZPITAL (trasa wariantowa)

GRZMUCIN, Grzmucin; Małęczyn Stary: Radomska; Janów; Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi, OS. MICHAŁÓW (trasa wariantowa)

GRZMUCIN, Grzmucin; Małęczyn Stary: Radomska; Janów; Skaryszewska, Słowackiego, plac Matki Bożej Fatimskiej, Słowackiego, Górna, Kaszubska, Lubelska, Żeromskiego, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, rondo Sybiraków, Chrobrego, Mieszka I, rondo Powstańców Warszawy, Aleksandrowicza, JÓZEFÓW / SZPITAL (trasa wariantowa)

LINIA 25

OS. PRĘDOCINEK, Armii Ludowej, Młodzianowska, nowa Młodzianowska, Jana Pawła II, rondo Dmowskiego, aleja Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkontta, 1905 Roku, Limanowskiego, Toruńska, Wierzbicka, Czarnoleska, Sycyńska, Wierzbicka, Warsztatowa, Żelazna, Lipskiego, Stalowa, POTKANÓW / STALOWA (trasa podstawowa)

POTKANÓW / STALOWA, Stalowa, Lipskiego, Żelazna, Warsztatowa, Wierzbicka, Sycyńska, Czarnoleska, Wierzbicka, Toruńska, Limanowskiego, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkontta, aleja Grzecznarowskiego, rondo Dmowskiego, Jana Pawła II, nowa Młodzianowska, Młodzianowska, Armii Ludowej, Armii Krajowej, OS. PRĘDOCINEK (trasa podstawowa)

LINIA 26

MYŚLISZEWICE, Myśliszewice; Groszowice; Antoniówka; Rajec Poduchowny; Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Czarnieckiego, Malczewskiej, Przytycka, Uniwersytecka, drogi wewnętrzne, WACYN / UNIWERSYTECKA (trasa podstawowa)

MYŚLISZEWICE, Myśliszewice; Groszowice; Antoniówka; Rajec Poduchowny; Kozienicka, rondo Popiełuszki, Żółkiewskiego, Kozienicka, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Zielona; Janiszew, JANISZEW (trasa wariantowa)

WACYN / UNIWERSYTECKA, drogi wewnętrzne, Uniwersytecka, Przytycka, Malczewskiej, Czarnieckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka; Rajec Poduchowny; Antoniówka; Groszowice; Myśliszewice, MYŚLISZEWICE (trasa podstawowa)

JANISZEW, Janiszew; Zielona, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Kozienicka, Żółkiewskiego, rondo Popiełuszki, Kozienicka; Rajec Poduchowny; Antoniówka; Groszowice; Myśliszewice, MYŚLISZEWICE (trasa wariantowa)

 
 
 
WYSZUKIWARKA


 MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI, 26-600 Radom, ul. Traugutta 30/30A, sekretariat: tel. 48 365-46-52, fax 48 365-39-93 Projekt i wykonanie: www.copycon.pl