Liczba wizyt: 18732969
Dziś jest: środa, 17 września 2014 Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w polityce prywatności.

wybierz wielkość tekstu:
A A A
 

ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ  


 

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej

                 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                 
10 11 12 13 14 15 16 17 18
                 
  19 20 21 23 24 25 26  
                  


Instrukcja korzystania z powyższych rozkładów jazdy autobusów jest umieszczona na dole strony.

Uwaga! Jeśli po zmianie rozkładu jazdy na komputerze użytkownika jest nadal wyświetlany stary rozkład jazdy danej linii, oznacza to, że jest on pobierany z dysku komputera, a nie bezpośrednio z Internetu. Należy wówczas odświeżyć stronę i zmienić ustawienia przeglądarki, żeby w przyszłości pobierała aktualny rozkład przy każdej wizycie na stronie.

Baner - myBus online
Rozkłady jazdy w serwisie jakdojade.pl
Rozkłady jazdy w serwisie mobileMPK
Rozkłady jazdy linii komercyjnych

 

 

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z ROZKŁADÓW JAZDY MZDiK  


Na początku należy wybrać sposób przeglądania rozkładów:
- rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej,
- rozkłady jazdy dla wybranego przystanku,
- interaktywna mapa sieci komunikacyjnej.

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej
Należy wybrać dowolną linię miejską z listy. Pojawi się dla niej tabela z listą przystanków w podstawowych kierunkach. Jeżeli są dodatkowe warianty tras, będą one wypisane poniżej. Szczegółowy rozkład jazdy można obejrzeć klikając w nazwę wybranego przystanku w konkretnym kierunku. Jeżeli jakaś nazwa jest nieaktywna, oznacza to, że albo jest to przystanek końcowy, albo wystąpił on już w którejś z poprzednich wersji tras tej linii. Po otworzeniu rozkładu jazdy dla wybranego przystanku, można przełączyć się na rozkład z innego przystanku na trasie linii, wybierając go ze spisu po lewej stronie. Po otworzeniu rozkładu dla wybranego przystanku, można szybko przełączyć się do informacji o innych liniach kursujących przez ten przystanek - trzeba kliknąć w nazwę przystanku na górze tabelki z godzinami odjazdów.

Rozkłady jazdy dla wybranego przystanku
Należy wybrać dowolny przystanek z listy (ułożonej alfabetycznie według nazw). Pojawi się wówczas lista linii (numer i kierunek) z niego odjeżdżających. Wybór konkretnej linii przeniesie następnie do szczegółowej informacji rozkładowej.

Interaktywna mapa sieci komunikacyjnej
Mapa zawiera trasy i przystanki wszystkich linii miejskich. Mapę można dowolnie zwiększać lub zmniejszać przesuwając suwak po lewej stronie (powiększ / pomniejsz) lub używając kółka w myszce komputerowej. Dzięki przyciskom na górze strony można wyświetlić na mapie wszystkie linie (włącznie z ich przystankami) lub tylko wszystkie przystanki (bez linii). Lokalizację przystanku (lub grupy przystanków o jednakowej nazwie) można zobaczyć, wybierając ich nazwę z listy w okienku "Szukaj przystanku lub adresu". Można tam też wpisać początek nazwy przystanku (jeżeli ją znamy) lub nazwy ulicy, przy której szukany przystanek się znajduje. Przebieg trasy pojedynczej linii (włącznie z jej przystankami) można natomiast zobaczyć, wybierając numer z listy w okienku "Wybierz linię". Jeśli będziemy chcieli dokonać innego wyboru, możemy przedtem użyć przycisku "Wyczyść mapę". Po kliknięciu w dany przystanek na mapie pojawi się okienko z jego nazwą, będącą jednocześnie linkiem do informacji rozkładowej. Można wtedy wybrać konkretną linię i kierunek jazdy. Lokalizacje niektórych przystanków mogą być niedokładne, gdyż były one nanoszone poprzednio na innym podkładzie.

 
 
 
WYSZUKIWARKA


 MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI, 26-600 Radom, ul. Traugutta 30/30A, sekretariat: tel. 48 365-46-52, fax 48 365-39-93 Projekt i wykonanie: www.copycon.pl