Liczba wizyt: 18330476
Dziś jest: sobota, 30 sierpnia 2014 Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w polityce prywatności.

wybierz wielkość tekstu:
A A A
 

ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ  


 

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej

                 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                 
10 11 12 13 14 15 16 17 18
                 
  19 20 21 23 24 25 26  
                  


Instrukcja korzystania z powyższych rozkładów jazdy autobusów jest umieszczona na dole strony.

Uwaga! Jeśli po zmianie rozkładu jazdy na komputerze użytkownika jest nadal wyświetlany stary rozkład jazdy danej linii, oznacza to, że jest on pobierany z dysku komputera, a nie bezpośrednio z Internetu. Należy wówczas odświeżyć stronę i zmienić ustawienia przeglądarki, żeby w przyszłości pobierała aktualny rozkład przy każdej wizycie na stronie.

Baner - myBus online
Rozkłady jazdy w serwisie jakdojade.pl
Rozkłady jazdy w serwisie mobileMPK
Rozkłady jazdy linii komercyjnych

 

 

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z ROZKŁADÓW JAZDY MZDiK  


Na początku należy wybrać sposób przeglądania rozkładów:
- rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej,
- rozkłady jazdy dla wybranego przystanku,
- interaktywna mapa sieci komunikacyjnej.

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej
Należy wybrać dowolną linię miejską z listy. Pojawi się dla niej tabela z listą przystanków w podstawowych kierunkach. Jeżeli są dodatkowe warianty tras, będą one wypisane poniżej. Szczegółowy rozkład jazdy można obejrzeć klikając w nazwę wybranego przystanku w konkretnym kierunku. Jeżeli jakaś nazwa jest nieaktywna, oznacza to, że albo jest to przystanek końcowy, albo wystąpił on już w którejś z poprzednich wersji tras tej linii. Po otworzeniu rozkładu jazdy dla wybranego przystanku, można przełączyć się na rozkład z innego przystanku na trasie linii, wybierając go ze spisu po lewej stronie. Po otworzeniu rozkładu dla wybranego przystanku, można szybko przełączyć się do informacji o innych liniach kursujących przez ten przystanek - trzeba kliknąć w nazwę przystanku na górze tabelki z godzinami odjazdów.

Rozkłady jazdy dla wybranego przystanku
Należy wybrać dowolny przystanek z listy (ułożonej alfabetycznie według nazw). Pojawi się wówczas lista linii (numer i kierunek) z niego odjeżdżających. Wybór konkretnej linii przeniesie następnie do szczegółowej informacji rozkładowej.

Interaktywna mapa sieci komunikacyjnej
Mapa zawiera trasy i przystanki wszystkich linii miejskich. Mapę można dowolnie zwiększać lub zmniejszać zaznaczając obszar myszką lub korzystając z przycisków na pasku tytułowym (powiększanie / pomniejszanie / cała mapa). Kolejne przyciski umożliwiają rozwinięcie lub zwinięcie listy przystanków oraz listy linii. Kiedy jest rozwinięta lista przystanków, wybór przystanku z listy spowoduje wskazanie go strzałką na mapie. Kiedy jest rozwinięta lista linii, wybór linii z listy spowoduje zaznaczenie całej jej trasy na kolorowo (włącznie z ewentualnymi odcinkami obsługiwanymi przez wybrane kursy). Mapa tak się przeskaluje, żeby pokazać całą trasę danej linii. Najeżdżając myszką na dowolny przystanek na mapie, kursor myszki zamieni się w "łapkę". Klikając na przystanek, przenosimy się do informacji rozkładowej dla niego.

 
 
 
WYSZUKIWARKA


 MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI, 26-600 Radom, ul. Traugutta 30/30A, sekretariat: tel. 48 365-46-52, fax 48 365-39-93 Projekt i wykonanie: www.copycon.pl