Liczba wizyt: 16028043
Dziś jest: niedziela, 20 kwietnia 2014 Strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły w polityce prywatności.

wybierz wielkość tekstu:
A A A
 

ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ  


 

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej

               
1 2 3 4 5 6 7 8
               
9 10 11 12 13 14 15 16
               
17 18 19 21 23 24 25 26
               
    Z6 Z23    
                


Uwaga! Jeśli po zmianie rozkładu jazdy na komputerze użytkownika jest nadal wyświetlany stary rozkład jazdy danej linii, oznacza to, że jest on pobierany z dysku komputera, a nie bezpośrednio z Internetu. Należy wówczas odświeżyć stronę i zmienić ustawienia przeglądarki, żeby w przyszłości pobierała aktualny rozkład przy każdej wizycie na stronie.
.
Rozkłady jazdy w serwisie jakdojade.pl

Rozkłady jazdy w serwisie mobileMPK
Rozkłady jazdy linii komercyjnych

 

 

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z ROZKŁADÓW JAZDY MZDiK  


Na początku należy wybrać sposób przeglądania rozkładów:
- rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej,
- rozkłady jazdy dla wybranego przystanku,
- interaktywna mapa sieci komunikacyjnej.

Rozkłady jazdy dla wybranej linii miejskiej
Należy wybrać dowolną linię miejską z listy. Pojawi się dla niej tabela z listą przystanków w podstawowych kierunkach. Jeżeli są dodatkowe warianty tras, będą one wypisane poniżej. Szczegółowy rozkład jazdy można obejrzeć klikając w nazwę wybranego przystanku w konkretnym kierunku. Jeżeli jakaś nazwa jest nieaktywna, oznacza to, że albo jest to przystanek końcowy, albo wystąpił on już w którejś z poprzednich wersji tras tej linii. Po otworzeniu rozkładu jazdy dla wybranego przystanku, można przełączyć się na rozkład z innego przystanku na trasie linii, wybierając go ze spisu po lewej stronie. Po otworzeniu rozkładu dla wybranego przystanku, można szybko przełączyć się do informacji o innych liniach kursujących przez ten przystanek - trzeba kliknąć w nazwę przystanku na górze tabelki z godzinami odjazdów.

Rozkłady jazdy dla wybranego przystanku
Należy wybrać dowolny przystanek z listy (ułożonej alfabetycznie według nazw). Pojawi się wówczas lista linii (numer i kierunek) z niego odjeżdżających. Wybór konkretnej linii przeniesie następnie do szczegółowej informacji rozkładowej.

Interaktywna mapa sieci komunikacyjnej
Mapa zawiera trasy i przystanki wszystkich linii miejskich. Mapę można dowolnie zwiększać lub zmniejszać zaznaczając obszar myszką lub korzystając z przycisków na pasku tytułowym (powiększanie / pomniejszanie / cała mapa). Kolejne przyciski umożliwiają rozwinięcie lub zwinięcie listy przystanków oraz listy linii. Kiedy jest rozwinięta lista przystanków, wybór przystanku z listy spowoduje wskazanie go strzałką na mapie. Kiedy jest rozwinięta lista linii, wybór linii z listy spowoduje zaznaczenie całej jej trasy na kolorowo (włącznie z ewentualnymi odcinkami obsługiwanymi przez wybrane kursy). Mapa tak się przeskaluje, żeby pokazać całą trasę danej linii. Najeżdżając myszką na dowolny przystanek na mapie, kursor myszki zamieni się w "łapkę". Klikając na przystanek, przenosimy się do informacji rozkładowej dla niego.

 
 
 
WYSZUKIWARKA


 MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI, 26-600 Radom, ul. Traugutta 30/30A, sekretariat: tel. 48 365-46-52, fax 48 365-39-93 Projekt i wykonanie: www.copycon.pl